Yacht Marina Transferi

YACHT MARİNA TRANSFERİ

Binek 1-3 KİŞİ

170 TL

Vip Vito 1-6 KİŞİ

250 TL

Minibüs 1-14 KİŞİ

300 TL

 

     

 
DALAMAN HAVALİMANI YACHT MARİNA TRANSFERİ

YACHT Marina pek çok turist tarafından yaz sezonu boyunca sık tercih edilen noktalar arasında yer almaktadır. Dalaman havalimanı ile YACHT marina arası transferlerinizi VİP araçlarımız ile kusursuz şekilde sağlamaktayız.
Sizler de tatile giderken her şeyin kusursuz olmasını istiyor ve konforunuzdan asla ödün vermek istemiyorsanız Vikings Transfer’i tercih edin. Bizler her zaman hayatınızı kolaylaştırmak ve sizin sevdiklerinize daha fazla vakit geçirmeniz için varız. Sizler VİP araçlarımızla sevdiklerinizle kolay ve konforlu ulaşım rahatlığını yaşarken biz her zaman en iyi güvenlik önlemlerini almış olacağız. Böylece siz her zaman emin ellerde ulaşım yapmanın keyfini çıkartacaksınız.
Dalaman havalimanından YACHT Marina transferlerinizde Vikings Transferi tercih ederek sizler de tatilinize bir sıfır önde başlayabilirsiniz. Her zaman aradığınız konforu araçlarımızda bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Bakımları zamanında yapılan ve hoşgörülü, güler yüzlü ekibimiz ile her zaman size destek sunmaktan büyük mutluluk ve keyif duymaktayız. Sizler de Vikings Transfer’i tercih ederek bu mutluluğa ve konfora ortak olabilirsiniz.

Bizi Arayın