Turunç Transferi

TURUNÇ TRANSFERİ

Binek 1-3 KİŞİ

170 TL

Vip Vito 1-6 KİŞİ

240 TL

Minibüs 1-14 KİŞİ

270 TL

 

     

 
DALAMAN HAVALİMANI TURUNÇ TRANSFERİ

Dalaman havalimanından her zaman yedi gün yirmi dört saat hizmet veren Vikings Transfer firmamız her zaman ihtiyacınız olan konforu ve güler yüzlü hizmeti sağlamaktadır. Son model araçlarımız ve alanında uzman ekibimiz ile her zaman sizlere en iyi hizmeti vermek ve kolay bir ulaşım geçirmeniz için bizler tüm önlemleri ve gerekli olan tüm işlemleri hallettik. Siz sadece aracı binerek gitmek istediğiniz yere ulaşmanın keyfini süreceksiniz.
Dalaman havalimanı ile Turunç arasında 140 km gibi bir mesafe vardır. Ortalama 2 saat civarı sürmektedir. Bu süreci isterseniz binek araçlarımızla ya da grup halinde ulaşım sağlanacaksa minibüs, VİP transfer ve daha büyük araçlarımız ile yapabilmekteyiz. Ancak sezonun yoğun geçmesinden dolayı gelmeden önce firmamız ile iletişime geçerek rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir.
Dalaman havalimanı ile Turunç arası sorunsuz sorunsuz ve konforlu ulaşım için Vikings Transfer her zaman size hizmet etmekten büyük mutluluk duymaktadır. Sizler de firmamızdan alacağınız hizmet doğrultusunda geri bildirimde bulunarak bizim kendimizi geliştirmemizde büyük oranda katkı sağlayabilirsiniz.

Bizi Arayın