Söğüt Transferi

SÖĞÜT TRANSFERİ

Binek 1-3 KİŞİ

230 TL

Vip Vito 1-6 KİŞİ

300 TL

Minibüs 1-14 KİŞİ

350 TL

 

     

DALAMAN HAVALİMANI SÖĞÜT TRANSFERİ

Dalaman havalimanına 150 km bir mesafede yer almaktadır. Söğüt’e ulaşımlarınızı ister binek araçlarımız isterse VİP araçlarımız ile kolay ve hızlı, konforlu şekilde Vikings Transfer farkı ile gerçekleştirebilirsiniz.
Her zaman yenilikçi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan, müşterilerin ne istediğini geçmişten gelen tecrübeler vasıtası ile kolay şekilde öğrenen bir firmayız. Bu da işimizi daha iyi yapmamıza, işimizi yön verirken müşteri memnuniyetini her zaman firma misyonumuzun merkezine almamızı sağlamıştır. Sonuç olarak tüm bunlar Vikings transfer firmasının her zaman müşteri memnuniyeti için çalıştığını belgelemekte ve müşterilerimizden gelen geri bildirimler sayesinde her zaman konforlu ve kaliteli yolculuk sunduğumuzu göstermektedir.
Kadromuzda yer alan uzman ekibimiz dalaman ile söğüt arası yapacağınız transferlerinizi en iyi şekilde yönetecek ve sizi sorunsuz bir şekilde ulaşmak istediğiniz konuma ulaştıracaktır. Sizler de böylece tatil başlangıcınızı çok iyi yaparak yapacağınız tatile odaklanabileceksiniz.
İşte tüm bunlar Vikings transfer markası ile kolay, hızlı ve sorunsuz şekilde yapılabilmektedir. Ancak tüm bunları yapabilmek için mutlaka rezervasyon oluşturun.

Bizi Arayın