Selimiye Transferi

SELİMİYE TRANSFERİ

Binek 1-3 KİŞİ

190 TL

Vip Vito 1-6 KİŞİ

265 TL

Minibüs 1-14 KİŞİ

420 TL

 

     

 
DALAMAN HAVALİMANI SELİMİYE TRANSFERİ

Vikings Transfer olarak Dalaman havalimanı çevresinde pek çok farklı bölgeye transfer hizmeti sağlamaktayız. Selimiye başta olmak üzere Dalaman havalimanı çevresinde pek çok farklı bölgeye ulaşımınızı kolay, hızlı ve konforlu bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.
Filomuzda bulunan VİP ve binek araçlar ile gerek grup halinde olan transferlerinizi sorunsuz ve hızlı bunun yanında güvenli şekilde gerçekleştiriyoruz, gerekse bireysel ulaşımlarınızı hızlı ve konforlu şekilde gerçekleştirmekteyiz. Bizler Vikings Transfer olarak her zaman hayatımızda şirket misyonu olarak müşteri memnuniyetini hayatımızın merkezine almış durumdayız. Bu da bizim işimizi daha iyi yapmamıza, müşterilerimizden aldığımız olumlu geri dönüşler sayesinde çok daha kaliteli hizmet vermeye başlamamızı ortaya çıkarmaktadır.
Vikings Transfer olarak biz Dalaman havalimanı ile Selimiye arasındaki transferlerinizi ortalama 1 saatlik bir sürede tamamlamaktayız. Selimiye ile Dalaman ve Dalamandan Selimiye’ye olan transferlerinizde her zaman uzman ekibimiz ile yanınızdayız. Sizler de bu önemli transferde bizimle birlikte olmak istiyor e hayatınızı kolaylaştırmak istiyorsanız hemen bizi arayın ve rezervasyon hizmetimizden faydalanın.

 

 

 

Bizi Arayın