Sarsala Transferi

DALAMAN HAVALİMANI SARSALA TRANSFERİ

Binek 1-3 KİŞİ

90 TL

Vip Vito 1-6 KİŞİ

120 TL

Minibüs 1-14 KİŞİ

150 TL

 

     

 

DALAMAN HAVALİMANI SARSALA TRANSFERİ

Dalaman havalimanından Sarsala’ya olan ulaşımlarınızı kolay bir şekilde gerçekleştirmek için Vikings Transfer size her zaman en üst düzey konfor ve emniyetli bir ulaşım sağlamaktadır. Dalaman havalimanı ile Sarsala arası 18 km bir mesafeye sahiptir. Bu mesafe araçlarımızla yaklaşık olarak 20 ila 30 dakika gibi bir sürede aşılabilmektedir. Üst düzey konfora sahip VİP araçlarımız ve binek araçlarımız ile gerek bireysel gerekse grup halinde ulaşımınızı kolay ve hızlı şekilde Sarsala’Ya ulaşımınızı gerçekleştirmekteyiz.
Dalaman Havalimanı’ndan sezon yoğunluğu ile karşılaşmamak ve transfer işlemlerinizde herhangi bir sorun yaşanmaması adına mutlaka önceden bir rezervasyon yaptırmalısınız. Yapacağınız rezervasyon ile Dalaman Havalimanından kolay ve hızlı şekilde Sarsala’ya ulaşabilirsiniz.
Vikings Transfer olarak Sarsala’da otel ve tatil beldelerine kolay ve hızlı bir şekilde olmasının yanısıra güvenli şekilde yolculuk imkanı sunmaktadır. Bu da pek çok müşteri için harika bir tatil başlangıcı anlamına gelmektedir. Sizler de yaz sezonu yoğunluğundan etkilenmemek adına mutlaka önceden rezervasyon yaptırarak Vikings Transfer’in kaliteli hizmetinden faydalanın.

Bizi Arayın