Patara Transferi

DALAMAN HAVALİMANI PATARA TRANSFERİ

Binek 1-3 KİŞİ

180 TL

Vip Vito 1-6 KİŞİ

270 TL

Minibüs 1-14 KİŞİ

300 TL

 

     

DALAMAN HAVALİMANI PATARA TRANSFERİ

Dalaman havalimanından Patara’ya yapacağınız ulaşımlarınızı konforlu ve güvenli şekilde gerçekleştirmek için siz de yaz sezonu yoğunluğuna kalmadan hemen rezervasyonunuzu yaptırın, rahat ve keyifli yolculuk keyfini yaşamak için Patara’ya kapı aralayın.
Patara Antalya’nın Kalkan beldesinde antik bir kenttir. Yaz sezonunda oldukça fazla yerli ve yabancı turist tarafından ziyaret edilen Patara pek sezon boyunla binlerce kişiyi misafir etmektedir. Likya kenti olarak bilinen Patara Likya birliğinin başkenti olarak bilinir.
Sizler de bu tarihi dokuya sahip olan Patara Antik kentini ziyaret etmek ve tarihi dokusunu solumak istiyorsanız, Vikings Transfer sizin yanınızdadır. Dalaman havalimanından yapacağınız ulaşımlarınızda her zaman gece gündüz demeden yanınızdayız. Alanında uzman ve yetkinlik sahibi olan arkadaşlarımız ile her zaman en iyi hizmeti alarak konforlu ve keyifli bir yolculuğa hazır mısınız?
Siz de hemen erken rezervasyon fırsatlarından faydalanarak Patara ile Dalaman Havalimanı arası ulaşımınızda Vikings Transfer’i tercih ederek bu konforlu yolculuğa şahit olabilirsiniz. Hadi hemen bizi arayın.

Bizi Arayın