Fethiye Ölüdeniz Transfer

Dalaman Havalimanı Ölüdeniz Transferi

Binek 1-3 KİŞİ

130 TL

Vip Vito 1-6 KİŞİ

180 TL

Minibüs 1-14 KİŞİ

250 TL

 

     

 
DALAMAN HAVALİMANI FETHİYE ÖLÜDENİZ TRANSFER

Fethiye’ye bağlı olan Ölüdeniz tatil sevenler için ilk adreslerden birisi oluyor. Güzel iklimi, doğal güzellikleri ile ölüdeniz yaz aylarının tatil sevenler için en çok tercih ettiği mekanların başında geliyor. Bizler de Dalaman havalimanından Fethiye Ölüdeniz’e yapacağınız transferlerinizi kolaylaştırmak ve bu alanda en iyi hizmeti alabilmek için sizlere gece gündüz demeden hizmet vermekteyiz.
Dalaman havalimanına 56 km uzaklıkta yer alan Ölüdeniz yerli ve yabancı pek çok turistin yaz ayları için tercih ettiği mekanlar arasında yer alıyor. Sizler de tatil seçimi için Ölüdeniz’i tercih ettiyseniz, Babadağ’dan paraşütle atlamadan asla dönmeyin : ) Bizler Vikings Transfer olarak Dalaman havalimanı ile Ölüdeniz arası ulaşımınızı kolaylaştırıyoruz. Hızlı, kolay, pratik ve konforlu bir yolculuk yapacağınızı garanti etmekteyiz.
Son model araçlarımız ve deneyimli ekibimiz ile her zaman Dalaman havalimanından transferlerinizi büyük bir özen ile gerçekleştirmekteyiz. Sizler de Vikings transfer farkını görmek için mutlaka önceden rezervasyon yaptırarak işinizi garantiye alın. Aksi halde yer bulmanız zorlaşacaktır. İyi tatiller.

Bizi Arayın