Vikings Transfer

Vikings Transfer, 2013 yılında hizmete başlamıştır. Dalaman Havalimanı Transferi Dalaman Havaalanından Kaş, Kalkan, Datça, Akyaka, İçmeler, Turunç, Selimiye, Hisarönü, Marmaris, Fethiye, Ölüdeniz, Dalyan, Sarıgerme, Göcek ve çevresinde bulunan otel pansiyon tatil köylerine transfer hizmeti sunmaktadır. Transfer için Özel hazırlanmış vip araçlarımızla, VIP Transferi Dalaman Havalimanı Transferi konusunda memnuniyet garantisi vermektedir. Vip araçlarını seçerek stilinizi özgürce başlatın, kendi araçlarımızla müşterilerimize en düşük teklif verme gayreti içerisindeyiz. Geçiş hizmeti “en az beş yıllık tecrübe” profesyonel sürücüler tarafından vikings transfer firmasında sağlanmaktadır. Ayrıca Dalaman Havalimanından diğer havalimanlarına Dalaman Vikings Transfer olarak Transfer hizmetini gerçekleştirmekten mutluluk duyarız.Hizmetlerimiz

Bunun dışında Özel Yat Transfer, Villa Transfer, Pansiyon Transfer, Bisiklet Festivali Transfer, Özel Sağlık Hizmetleri Transfer, Otelden Otele Transfer, Otelden Havalimanına Transfer, Havalimanından Otele Transfer, Vip ve Business Transferler, Kongre Transferleri, Gidiş Dönüşlü Transfer Hizmetleri, Rezervasyon tabanlı tranfer hizmetleri, Kültürel Faaliyet Transferleri, Doğa Yürüyüşü Transferleri, Noktadan noktaya transfer hizmetleri vb.


Şirket Vizyonumuz

Müşterimiz olan yolcularımızın tatil ve seyehat ihtiyaçlarına göre yepyeni , transfer hizmetlerinde fark yaratacak, uluslararası transfer ve ulaşım normlarına uygun şekilde hizmetlerimizi sağlayarak ve kalite standartlarının üzerinde bir hizmeti hedef almayı görev edinmekteyiz. Bu bizim temel prensibimiz olarak bizi temsil etmektedir.


Şirket Misyonu

Verilen hizmeti çalışanlarımız ve müşteriler için en uygun ve en kaliteli hale getirmek ve bu kapsamda karşılıklı faydayı gütmek. Yasalara, talimat ve ahlak kurallarına uyumlu olarak işleyişi ve çalışmaları yürütmek ve faaliyeti sürdürmektir.


Dalaman Havalimanı Transfer Hizmetleri

Rezervasyon Yaptırmak ve Bilgi Almak İçin

Bize Ulaşın

Bizi Arayın