Fethiye Transferi

                        Fethiye Transferi

Binek 1-3 KİŞİ

110 TL

Vip Vito 1-6 KİŞİ

150 TL

Minibüs 1-14 KİŞİ

250 TL

 

     

DALAMAN HAVALİMANI FETHİYE TRANSFERİ

Fethiye ülkemizin en güzel tatil bölgelerinden birisidir. Sıcakkanlı insanları ve pek çok farklı kültürü içinde barındıran Fethiye’de tatil yapmak hayatınızın en güzel günlerini geçirmenizi sağlayacaktır. Fethiye ile Dalaman Havalimanı arası 60 km lik bir mesafe vardır. Bu mesafe Vikings Transfer araçları ile ortalama 45 ila 60 dakika gibi bir sürede gerçekleşmektedir.
Sizler de bu güzel tatil beldesi olan Fethiye’ye yapacağınız ziyaretlerinizi Vikings Transfer kalitesi ile buluşturun tatilinize daha güzel ve daha konforlu başlamanın avantajını yakalayın.
Bizler her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak deneyimli ekibimiz ile üstün hizmet anlayışı ile çalışmaktayız. Dalaman havalimanından Fethiye’ye yapacağınız transferlerinizde her zaman en iyi hizmeti verebilmek için çalışmaktayız.
Bireysel veya grup halinde dalaman havalimanından Fethiye’ye yapacağınız ulaşımlarınızda her zaman VİP araçlarımız ila konfor ve güvenliği ön planda tutarak seyahatlerinizi gerçekleştirmekteyiz.
Sizler de Vikings Transfer kalitesini yaşamak, otele ulaşımınızı kolay ve hızlı şekilde yapmak istiyorsanız bizimle iletişime geçerek randevu oluşturun.

Bizi Arayın