Bozburun Transfer

dalaman havalimanı bozburun transfer,bozburun taksi transferi

bozburun transferi,bozburun taksi transfer,dalaman havalimanı transfer fiyat listesi aşağıda belirtilmiştir

dalaman havalimanı bozburun transfer

Fiyat listesi

Binek 1-3 KİŞİ

190 TL

Vip Vito 1-6 KİŞİ

275 TL

Minibüs 1-14 KİŞİ

450 TL

 

Bozburun Transferi

dalaman havalimanı bozburun transfer, bozburun Taksi Transferi,dalaman havalimanı Hizmetlerimizden En Uygun Fiyatlarla Yararlanabilirsiniz. Dalaman Havalimanı bozburun transfer süresi 2 saat civarında sürmektedir.dalaman havalimanı bozburun transferinemi ihtiyacınız var doğru adrestesiniz.sizlere en uygun fiyatlarla bozburun transferlerinizi gerçekleştirmekteyiz

DALAMAN HAVALİMANI BOZBURUN TRANSFER

Vikings Transfer olarak her zaman ulaşım ihtiyaçlarınıza kısa ve hızlı şekilde çözüm bulabilmek için çalışıyoruz. Dalaman havalimanından Bozburun’a olan transferlerinizi hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.
Vikings Transfer kalitesi ile buluşan müşterilerimiz yıllar sonra tekrar Dalaman havalimanına geldiklerinde bize ulaşmaları bizi memnun eden bizi işimize bağlayan en önemli detaylar arasında yer almaktadır.
Dalaman havalimanından Bozburun başta olmak üzere pek çok çevre illere ve ilçelere transferlerinizi kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde yapmaktayız. Bizler her zaman işimizin öneminin farkında olarak sizlere en iyi hizmeti kusursuz şekilde vermeye çalışmaktayız. Bu da bizim işimizi vermiş olduğumuz önemi göstermektedir.
Vikings Transfer olarak her zaman gerek filomuzdaki araçlar gerekse çalışan kadromuzla en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz. Araçlarımız son model olup bakımları düzenli olarak yapılmaktadır. Kadromuzda yer alan arkadaşlarımız da her zaman alanında uzman, eğitimli ve güler yüzlü hizmet vermektedirler. Dolayısıyla bu da bizim işimizi iyi yapmamız ve müşteri memnuniyeti elde etmemiz için yeterli olmaktadır.

Neden Bozburun tercih edilir.

yaz aylarında şehir gürültüsü hava kirliliği vb gibi şeylerden  bıkmışsanız,bozburun sizin için en uygun tatil beldelerinden bir tanesidir.eşsiz doğası mükemmel manzarası sizi bozburuna aşık olmaya mecbur edicek güzellikte.sizleri heralde en çok şaşırtıcak olan şeylerin başında bozburun halkı gelicek.değişik şiveleri sizlerde onlarla sürekli konuşma isteği uyandırıcak.ve kendinize şu soruyu sorabilirsiniz!gerçekten böyle kişiler böyle karakterler kaldımı.dışardan fazla insanın yerleşmediği bu küçük balıkçı kasabası misafirperverlikleriyle sizi gerçekten şaşkına uğratacaktır.Bozburun halkının geçim kaynağı balıkçılık, bunun yanın sıra günlük gezi ve haftalık turlar düzenleyerek geçimi sağlamaktadır.

dalaman havalimanı bozburun transfer,bozburun taksi transferi

Bozburun Butik otelleri

Bozburunun bu kadar doğal,saf ve Temiz kalmasının en büyük etkilerinden biriside 5 yıldızlı büyük otel ve hotellerin yapılmamaış olmamasındandır.sahil kasabası olan bozburun,masmavi deniz kuş,börtü,böcek sesleri sizi başka diyarlara götürücektir.sahilde yürürken sahil kenarında birçok butik otelini görebilirsiniz.fiyatlarıda gayet uygun olduğunu görebilirisiniz.

Bozburun yakınındaki tatil destinasyonları!

dalaman havalimanı bozburun transferinizde dalaman havalimanından bozburuna giderken yol üzerinde başlıca,akyaka,marmaris,hisarönü,orhaniye,selimiye gibi tatil bölgelerini görüceksiniz.sizlere bozburun dışında bu saydığımız destinasyonlarada transfer gerçekleştirdiğimizi hatırlatmak isteriz.

Bozburuna nasıl giderim?

dalaman havalimanı bozburun transfer,bozburun taksi transferi,bozburuna mı gitmek istiyorsunuz?sizlere kısaca bilgi verelim.eğer hava yolu ile geliyorsanız,dalaman havalimanı bozburun transfer hizmeti alarak ulaşmak mümkün.dalman havalimanından bozburuna direkt olarak paylaşımlı transfer olmadığını belirtmek isterim.ancak tek bir şekilde paylaşımlı olarak gidebilirsiniz,o da şöyle dalaman havalimanından marmarise kadar,havaş ya’da muttaş servisleriyle gidebilirsiniz,marmaris otagar’a kadar sizi götürücektirtir.oraya varınca bozburun için bekleyen minibüslerle bozburuna geçmeniz mümkün.fakat belirtmeden geçemiyeceğimiz bir konu var ise bu yolculuk süresi size 3 saat yada daha fazla bir zamana tekamül edebilir.

sizlere tavsiyemiz tatile geliyorsanız dalaman havalimanı bozburun transfer,bozburun taksi transfer, yani Vikings Transfer’i kullanmanızdır.

dalaman havalimanı Bozburun transfer,bozburun taksi transfer yurtdışı iş ortağımız

iş ortağımızı görmek için lütfen bu link’e tıklayınız

Bizi Arayın