Aktur Transferi

Dalaman Havalimanı Aktur Transferi

Aktur Transferi, Dalaman Havalimanından Aktur transferleri için fiyat listemiz aşağıdaki şekildedir.

Fiyat Listesi

Binek 1-3 KİŞİ

190 TL

Vip Vito 1-6 KİŞİ

300 TL

Minibüs 1-14 KİŞİ

450 TL

 

     

Aktur Transferi

Aktur Transferi, Aktur Dalaman Havalimanına yaklaşık 120 km mesafededir. Aktur doğasıyla, deniziyle ve tarihi dokusuyla bambaşka bir şehirdir, Muğla’nın ilçesi olan Datça’ya Bağlı Bir Tatil Beldesidir Aktur. Datça Bağlı Olan Aktur Tatil Beldesi Selimiye, Datça, Bozburun, Turunç, İçmeler, Akyaka, Tatil Beldelerine de oldukça yakındır. Dalaman Havalimanından özel araçlarımızla sizleri Aktur!a yaklaşık 1 saat 45 Dakika’da ulaştırıyoruz, şöförlerimiz deneyimli ve tecrübelerdir. Araçlarımız klimalı ve konforludur. Sizlere kaliteli ulaşımın tadına varmaya Aktur Tatil Sitesi Transferi hizmetini Vikings Transferden almaya davet ediyoruz.

Tatile güzel bir başlangıç Dalaman Havalimanı Vikings Transfer ile başlar, uygun fiyatlarımızı kalitemiz ile karşılaştırın.

Aktur Tatil Sitesi Hakkıdalaman havalimanı aktur transferi,dalaman havalimanı transfernda Bilgi

Aktur sizi doğa ve denizle buluşturacak tatil hazineleri ile dolu bir şehirdir. Bisiklet yürüyüş deniz sporları, dalış, kayak, tekne turları, yat gezileri, plaj voleybolu, fotoğraf etkinlikleri, off-road keşifleri, bireysel ve takım sporları, motorsiklet turları, kamplar, koşular, maratonlar, bisiklet yarışları ve birçok daha fazla şey sizi aktur Tatil Sitesi’nde bekliyor. Aktur Tatil Sitesi Transferi tam buna göre.

Bunun dışında Aktur Özel Yat Transfer, Aktur Villa Transfer, Aktur Pansiyon Transfer, Aktur Bisiklet Festivali Transfer, Aktur Özel Sağlık Hizmetleri Transfer, Aktur Otelden Otele Transfer, Aktur Otelden Havalimanına Transfer,Aktur Havalimanından Otele Transfer, Aktur Vip ve Business Transferler, Aktur Kongre Transferleri, Aktur Gidiş Dönüşlü Transfer Hizmetleri, Aktur Rezervasyon tabanlı tranfer hizmetleri, Aktur Kültürel Faaliyet Transferleri,Aktur Doğa Yürüyüşü Transferleri, Aktur Noktadan noktaya transfer hizmetleri vb.

Sizi Aktur’un ayrıca en önemli destinasyonlarına da ulaştırıyoruz,

Marmaris destinasyonları

Bunlar, Marmaris Turunç Transferi, Marmaris Hisarönü Transferi, Marmaris İçmeler Transferi, Marmaris Selimiye Transferi, Marmaris Bozburun Transferi, Marmaris Akyaka Transferi, Marmaris D-Hotel Maris Transferlerini de Vikings Transfer olarak gerçekleştirmekteyiz.

Vikings Transfer Marmaris Transferi Kalitesi

Aktur Transferi ile sizler daha önce yaşamadığınız bir ulaşım deneyimini tadacaksınız. Beklentileri yüksek tutun sizleri 7/24 Dalaman Havalimanında konforlu ve güvenli Dalaman Havalimanı Aktur Transferleri için bekliyor olacak.

Vikings Transfer

Yurdışından Gelen Misafirlerimiz İçin İş Ortağımızı Görüntülemek İçin Bu Linke Tıklayabilirsiniz.

 

Bizi Arayın