Akkaya Garden Transferi

Akkaya Garden Transferi – Dalaman Havalimanı Transfer – Vikings Transfer

Akkaya Garden Transferi,Dalaman Havalimanı Transfer,Vikings Transfer,İçin Fiyat Listemiz Aşağıda Belirtilmiştir

 

Binek 1-3 KİŞİ

100 TL

Vip Vito 1-6 KİŞİ

150 TL

Minibüs 1-14 KİŞİ

180 TL

Akkaya Garden Transferi – Dalaman Havalimanı Transfer – Vikings Transfer

Akkaya Garden Transferi,Dalaman Havalimanı Transfer,Vikings Transfer.Akkaya Garden,Dalaman Havalimanına Yaklaşık 30 km Mesafededir.Akkaya

akkaya garden transferi-Vikings TransferGarden Doğa Harikası Görüntüsü ile Gelen Tüm Misafirlerin,Akıllarından Çıkmamaktadır.Akkaya Garden Restaurant Sizlere Evinizdeki Gibi Lezzetli Yemekler Sunmaktadır.Ayrıca Eğer Bu Doğa Harikası Yerde Konakmak İsterseniz Konaklama Yapmak Mümkün.Bungalov Evler Gayet Şık Ve Konforlu.

Akkaya Garden Transferi Restaurant Görüntüleri

 

Resimde Görüldüğü Gibi, Akkaya Garden Restaurantta Ailenizle Hoşça Vakit Geçirip Doğanın Tadını Çıkarıp,Sevdiklerinizle Güzel Vakit Geçirebilirsiniz.Bu Güzel Doğa Harikası Yerin Farkına Varınca Sizlerin Her Yıl En az Bir Defa Gitmek İçin Sabırsızlanıcağınız Tatil Bölgelerinin En Başında Gelir.

Ünlü Futbolcu Akkaya Garden Tatil Bölgesinden Ev Aldı.

İstanbul’un Yoğun Trafiği Hava Kirliliği Hepinizin Başlıca İstanbuldan Başka İllere Taşınmaya İten Sebeblerin En Başında.Bunun En İyi Örneği Eski Ünlü Futbolcu,Fenerbahçe,Galatasaray Ve Mili Takımdan Yakınen Tanıdığımız Servet Çetin,Muğla İlinin Dalaman İlçesine Bağlı Akkaya Garden Beldesinden,Kendisine Muhteşem Güzellikte Bir Ev Aldı.

Ünlü Futbolcu Ev Almak İçin Neden Akkaya Garden Beldesini Seçti?

Dediğimiz Gibi Doğa Harikası Olan Bu Bölge Herkez Gibi Servet Çetin’inde Dikkatinden Kaçmamış.Ünlü Futbolcu Buradaki Akkaya Garden Restaurant’ta Bir Defa Yemek Yemek İçin Ziyarete Geldiği Sırada Temiz Hava,Kuş,Böcek Sesleri Kendisini Etkilemesinden Dolayı Buarayı Tercih Etmiştir.Tabiki,Dalaman Havalimanı Akkaya Garden Transferi De Bunlara Etken.Çünkü Dalaman Havalimanı Akkya Garden Transferi Maximum 30 Dakika Sürmesi Cezbedici Unsurlardan.

İnsanlar Burası Hakkında Neler Söylüyor?

Saklı cennet

Ulaşımı biraz zor ama gidince herseyi unutturuyor. Manzara, yemekler, sunum , hizmet çok iyi. Genelde yabancılar geliyor. Fiyatlar pahali. Ama ağaçlar üzerindeki kuş yuvasında yemek yemek harika bir duygu. Tavsiye ederim.

Fevkalade

Ortam, doğa, manzara ve yemekler herşey harikaydı. Özellikle agaclarin gövdesindeki balkonlarda oturmanın keyfi bambaşka. Çocukken ağaç evim olsa keşke derdim, burada resmen çocukluğuma gittim. Kahvalti için gittigimiz mekandan son derece memnub ayrıldık. Kahvaltılık o kadar çok çeşit vardı ki hepsini yiyemedik kaldı die üzüldük. Katmerleri ve peynirleri favorilerim arasındaydı. Bence buraya gelmişken bu güzel yere uğramadan dönmeyin

Bizi Arayın